Ka Collection, sektördeki tecrübesini 1978 yılında temelleri atılan aile şirketinden almaktadır.

İki kuşak önceye kadar varan bu tecrübenin yanı sıra, inşaat sektöründe kuruluş yılından bu yana yaptığı projelerle, hedeflerine varmak ve projelerini gerçekleştirebilmek için durmaksızın çalışarak gücünü geleceğe taşımaktadır.

2012 yılından beri inşaat sektörüne adım atmamız ile birlikte pek çok prestijli projeyi başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

İnşaatlarımızda en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan KA Collection, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza attı.

Akdeniz bölgesinde inanılmaz sanat ve kusursuz mimari ile tasarlanmış güzel konutlar geliştiriyoruz. Müşterilerimizin rafine zevkleri, modayı ve trendleri sürekli olarak aşan çekici lüks mülkler yaratmamız için bize ilham veriyor.


follow me

ANTALYA'NIN HİÇ BİR YERİNDE OLMAYAN BENZERSİZ BİR TEKLİF

Evlerin kaliteli bir yaşam tarzı oluşturmada çok önemli bir rolü olduğuna inanarak, konseptten son ayrıntılara kadar kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla geliştirme sürecinin her adımına öncelik veriyoruz. Teslim sonrası garanti sunarak, müşterilerimize karşı sorumluluğumuzun uzun süreli bir taahhüt olduğunu biliyoruz.

Lüks koleksiyonlarımız, zarif bir yaşam tarzı için ideal bir seçimdir - her şekilde ve boyutta ilham vermek için inşa edilmiştir: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler.

Konum önemlidir! Antalya turizmin başkenti, en iyi beş yıldızlı otelleri, güneşli ve masmavi Akdenizin olduğu bir yerdir.

Temelden çatıya gözle görünen ve görünmeyen her metrekarede en iyisini planlamaya ve uygulamaya gayret ediyoruz.

Başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Temel Değerlerimiz

Danışanlarımızın, süreç başlangıcından bitimine kadar sağlıklı bir iletişm kurarak
firmamızdan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

MİSYON

Biz sanatın mimarıyız ve her bir koleksiyonumuz, yaşam tarzı değiştirme, güvenilirlik oluşturma, duyguları uyandırma ve farklılaşma olmak üzere dört temel sütun üzerine inşa edilmiştir.


VİZYON

Biz şirket olarak, durmadan çalışmaya, birlikte umut dolu geleceğe emin adımlarla yürümeye ve iz bırakmayı devam edeceğiz. Keşfedilmemiş beklentileri karşılayan, ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak en öncü firma olmayı hedefliyoruz.

Her Türlü Sorularınız için İletişime Geçiniz!

Ka Collection by Kemal Aksu